Merci et au revoir!

Een fijne trainingsweek zit erop. De Franse dubbelselectie was de gehele week op bezoek op Papendal voor een trainingsstage. Een zeer goed initiatief van Badminton Nederland en de Franse Badminton Bond!

In augustus waren wij nog een paar dagen op bezoek in Duitsland, deze week kwamen de gasten bij ons langs. Zo’n trainingsstage werkt altijd verfrissend. Je speelt tegen andere tegenstanders en doet bijvoorbeeld op een andere manier de multishuttle oefeningen. Zo gebruiken de Fransen namelijk een speciaal camera statief om extra snel aan te kunnen geven. Aan het statief worden twee kokers gekoppeld waar ongeveer 40 shuttles in kunnen. Ideaal om de snelle slagen mee aan te geven, zoals racketvaardigheid en defence oefeningen. De Franse coach vertelde mij dat deze constructie uit Engeland komt en misschien is het een idee om dit ook op Papendal te introduceren.

Persoonlijk ben ik deze week ook weer een stap vooruit gegaan. Eindelijk mocht ik elke dag één uurtje samen met Dave de baan op om 2-2 oefeningen te draaien of wedstrijden te spelen tegen de Fransen. Ik ben niet ontevreden, het ging eigenlijk best goed en het belangrijkste is dat ik mij niet onzeker voel op de baan. Natuurlijk ontbreekt het nog aan snelheid en is het foutenpercentage iets hoger dan normaal, maar daar maak ik mij geen zorgen om. Dat komt vanzelf wel weer! Volgende week ga ik weer een stapje verder uitbreiden en hopelijk komt een rentree in de competitie dan in zicht!

Tags: , ,

Post a comment

SPAM test: maak s.v.p. de rekensom af